Under 11

Girls Results

Blackpool

1

00:05:14

323

Rhea Ellis

Southport & Waterloo

2

00:05:20

306

Emma Thompson

Pendle Ac

3

00:05:21

304

Sarah Chapman

Burnley Ac

4

00:05:30

326

Candice Yeo

Blackpool & Fylde

5

00:05:35

312

Maisie Bonney

Burnley Ac

6

00:05:45

317

Georgina Hadfierld-Tilly

Eden Runners

7

00:05:51

307

Rebecca Thompson

Pendle Ac

8

00:05:52

327

Leanne Dixon

Pendle Ac

9

00:05:53

311

Jessica Graham

Burnley Ac

10

00:05:53

319

Roberta Jenkinson

Eden Runners

11

00:05:54

322

Kelly May Singleton

Blackpool & Fylde

12

00:05:58

302

Jessica Barnes

Barrow in Furness Striders

13

00:06:04

321

Lisa Thwaite

Eden Runners

14

00:06:14

318

Imogen harris

Eden Runners

15

00:06:20

324

Alice Chandley

Southport & Waterloo

16

00:06:23

316

Megan Doran

Carlisle Aspatria

17

00:06:28

314

Charlotte Bleasdale

Chorley Harriers

18

00:06:41

308

Charlotte Edmondson

Hyndburn Ac

19

00:06:49

320

Holly marshall

Eden Runners

20

00:07:27

315

Sophie Cylok

Chorley Harriers

21

00:08:21

328

Charlotte Murray

Chorley Harriers

22

00:10:37

325

Racael Calow

Hyndburn Ac

 

Under 11

Boys

Results

Blackpool

1

00:04:58

357

Thomas Farrell

Border Harriers

2

00:04:58

309

Thomas Hanlon

Wigan Harriers

3

00:05:04

358

Ross Litherland

Carlisle Aspatria

4

00:05:06

360

Michael Keyon

Eden Runners

5

00:05:07

378

Christian Bibby

Preston Harriers

6

00:05:10

356

Liam Hill

Blackpool & fylde

7

00:05:12

363

Tom Nicholson

Border Harriers

8

00:05:17

301

Daniel Berry

Park Junior

9

00:05:19

364

Philip Woodhead

Pendle Ac

10

00:05:22

362

Bryan Phillips

Unattached

11

00:05:31

380

Richard Shuttleworth

Preston harriers

12

00:05:32

367

Patric Vis

Southport & waterloo

13

00:05:32

373

Paul Davies

Blackpool & Fylde

14

00:05:39

359

David Campbell

Carlisle Aspatria

15

00:05:41

379

Alistair Partington

Preston Harriers

16

00:05:43

374

Cameron Roberts

Kendal Ac

17

00:05:50

313

Paul Murray

Burnley Ac

18

00:05:55

365

Anthony Langley

Pendle Ac

19

00:05:56

305

Tom Keavent

Pendle Ac

20

00:05:58

376

Michael Marsden

Burnley Ac

21

00:06:01

366

Joseph Vis

Southport & waterloo

22

00:06:11

303

Samuel Barnes

Barrow In Furness

23

00:06:14

377

James Walsh

Preston Harriers

24

00:06:18

361

James Ellar

Eden Runners

25

00:06:41

310

Michael Mccarten

Unattached

26

00:07:52

370

Philip Jackson

Chorley Harriers

27

00:07:53

375

Michael Murray

Chorley Harriers

28

00:07:58

371

Matthew Hemingway

Eden Runners

29

00:08:00

372

Scot Amos

Unattached

30

00:08:07

369

Andrew Donegan

Southport & waterloo

 

DNF

368

Nial Vose

Southport & waterloo